Březen 2010

Má cenu vůbec blogařit ?..

13. března 2010 v 22:25 | Doomi Nka |  Zápisky
Tudle otázku si kladu furt.
Blog.cz upadá skoro nikdo sem nechodí .)) Nikdo nepíše komenty.Všichni jsou jen na Facebooku.Všichni na to tady pěkně kašlou .. až se mi to nelíbí..Nemá cenu sem psát nějakej ten článek .. nikdo si to stejně nečte.. takže jako fakt váhám o zrušení stejně sem skoro nechodim .. :( ..

Tak já se jakože snažim jo? :O :D )

9. března 2010 v 14:00 | Doomi Nka |  Zápisky
Čaukyny bárbíny :D )
Jsem nemocná ale mám uplně fajnou náladu :D To bude asi tim dobrym oběděm.Jinak nevim čim by to bylo :D .Normálně jsem dostala chut zapnout Photoshop a trošku jsem si hrála a udělala 2 avatary. Upřímně se mi vůbec nelíběj ale dám je sem protože chci vypadat zajímavě :D Že se snažim :P .. A asi si pujdu pustit nějakej film :D Nevim co mě to napadlo ale asi přijde na řadu Příběh žraloka :D Aspon se zachlámu :D Taková krásná pohádka :D:D:D ..
.
Jinak se jako pěkně těšim na LETNÍ prázdniny protože s kámoškou jedu na tábor HaHa nektěrý z vás tam taky určitě jedou :) nebo ho viděli v Bravíčku :))Je strašně zajímavej . Jezděj tam celebrity a vlastně každej den si tam můžeš vybrat co chceš dělat :) Já to vidim že budu jenom tancovat:* ..Stejně ta zima je na dvě věci :( .. Léto je nejlepší :) nebo aspon to JARO by mohlo bejt :) abych nemusela nosit bundu :( ..Je to na pyteL :P ..


Papaa.

Gfx.

http://i46.tinypic.com/24e3zp4.jpghttp://i46.tinypic.com/2rnj60w_th.jpg

Novej design. . . jéjééjéé .)

7. března 2010 v 19:09 | Doomi Nka |  Zápisky

Ahoj prcci :PP

Hlásím se v plný polní :DD .. Dneska byla tak krásně až sem tomu nemohla uvěřit :) .. Byla jsem s kámoškou na procházce :) A pak mi bylo celej den blbě snad nebudu nemocná :/ Poslední dobou jsem furt.. jeden den jdu do školydalší zase ne .. a furt se to takhle střídá :/ uplně se mi spustila rýma ,natekli oči .. no hrůza:/ asisi půjdu lehnout ! a to ještě píšem ze zemáku asi 5 látek :( takže dobrý no ..

Tak pa ♥broučci.

Chyběli ste mi ! ♥ Už budu psát :) jenom jsem zkoušla jak to bez vás přežiju :P

5. března 2010 v 21:05 | Doomi Nka |  Zápisky
Ahoj ♥ berušky .
Já jsem fakt trubka :D Jen jsem to zkoušela :) jestli mi náhodou nebude chybet blogaření ! .. A taky že chybělo :) takže se jdu pustit do designu a nejaky grafiky ♥ ..Možná by to tu dneska ještě mohlo být :P . Tendle design tu byl fakt jen jako provizorní vůbec se mi nelíbí :) Asi to bude tou fotkou :D nebo že je moc jednoduchej ;) ale jedno vim určitě to zůstane takhle : Žádný rubriky všechno vždycky v aktuálním článku ;).. a když tu bude nějaká soutěž tak to bude pod záhlavím jako odkazek ♥ :)) abyste samozdrejme o ni neprisli :P Jenže když já nemám nápady žádný na ten design :)) vůbec prostě nevim co tam dát :( .. Poradte mi :*
Kdyžtak na ajsíkjů 477124086 papa ♥doomi